strona główna
strona główna
przedstawiciel
przedstawiciel

TRANSPORT MORSKI & LOTNICZY

Spedycja i transport lotniczy

Czas odgrywa niezwykle istotną role w dzisiejszych czasach, a udział frachtu lotniczego w rynku transportowym jest coraz większy. 

samolotsamolot

Czas odgrywa niezwykle istotną role w dzisiejszych czasach, a udział frachtu lotniczego w rynku transportowym jest coraz większy. Przesyłki lotnicze stanowią jeden z kluczowych produktów naszej firmy. Spośród innych firm zajmujących się spedycją lotniczą wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta i elastyczne dostosowanie produktu do jego potrzeb transportowych. Organizujemy przesyłki każdej wielkości, od koperty z dokumentami do przesyłek ponadgabarytowych i rejsów czarterowych. Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne bez konieczności komunikowania się z wieloma oddziałami i osobami, bo wiemy że czas to pieniądz. Dzięki wieloletniej współpracy z liniami lotniczymi oraz partnerami na całym świecie zapewniamy Państwu korzystne stawki transportowe przy zachowaniu wysokiego standardu naszych usług. W ramach add-value services jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom pomoc z wszelkimi formalnościami dotyczącymi legalizacji dokumentów wysyłkowych i przewozu materiałów niebezpiecznych. Prowadzimy również konsultacje z zakresu przygotowania dokumentów pod akredytywy. Na życzenie organizujemy kompleksową usługę pakowania lub dostarczamy profesjonalne materiały pakowe.

 

Spedycja i fracht morski

samolotsamolot

Szukacie Państwo najbardziej opłacalnego rozwiązania transportowego, ale jednocześnie nie chcielibyście rezygnować z wysokiej jakości obsługi. W RITEX Cargo International nasi specjaliści zapewnią Państwu rozwiązania szyte na miarę potrzeb. Dobra znajomość rynku frachtów morskich, długotrwała współpraca z wiodącymi armatorami oraz zaufani partnerzy w portach pozwalają nam zaoferować rzetelny serwis z minimalną iloscią przeładunków i optymalnym czasem transportu. Odpowiadając na państwa zapytania oferujemy nie tylko stawkę, ale także rozległą wiedzę i umiejętności pracowników. Dzięki temu realizowane przez nas przesyłki morskie docierają bezpiecznie do odbiorców.

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2017-09-25
USD 3,5866 +0,60%
EUR 4,2698 -0,11%
CHF 3,6887 +0,22%
GBP 4,8543 +0,36%
Wspierane przez Money.pl
certyfikat1certyfikat1certyfikat1certyfikat1