strona główna
strona główna
przedstawiciel
przedstawiciel

Transport drogowy

SPEDYCJA I TRANSPORT DROGOWY
Jako Państwa partner w dziedzinie transportu oferujemy unikalną możliwość dostarczania ładunków o wadze do 28 ton na terytorium Niemiec. Nasza Firma dysponuje stosownym zezwoleniem wydanym przez Urząd miasta w Gorlitz. Dzięki nowoczesnym ciągnikom Scania i naczepom Krone, odznaczającym się lekką i wytrzymałą konstrukcją jesteśmy w stanie nie tylko podjąć takie ładunki, ale przede wszystkim obniżyć Państwa koszty związane z przewozem tak ciężkich towarów. Nasi spedytorzy zajmą się w Państwa imieniu i interesie organizacją całego transportu, łącznie z niezbędnymi formalnościami. W ten sposób możecie państwo skoncentrować się na własnej działalności biznesowej mając pewność, że Wasze transporty dotrą na czas i miejsce bez żadnego problemu.

Jeżeli Państwa firma jest uzależniona od transportu staliu w kręgach, to gotowi jesteśmy w pełni zapewnić Państwu komfort pracy, organizując dla Państwa kompleksowe transporty. W ten sposób będziecie się mogli Państwo skoncentrować na prowadzonej działalności biznesowej. Czeka na Państwo 80 pojazdów – ciągników siodłowych, naczep mega, firanek – coilmuld. Optymalna konstrukcja sprawia ,że ważną one zaledwie 6700 kilogramów. Przemyślana konstrukcja sprawia, że niewielkie zużycie paliwa czyni nasze pojazdy ekonomicznie bardzo atrakcyjnymi, a ekologicznie bezpiecznymi dla środowiska. Mulda ma 7236 milimetrów długości, co umożliwia umieszczenie w niej kręgów o średnicy 2100 milimetrów.

tiry

Naczepa Może być załadowana zarówno rolkami stali, jak i drutu. Dodatkowe wyposażenie sprawia, że naczepy mogą być wszechstronnie wykorzystane. Kolejną zaletą jest obsada złożona z dwóch doświadczonych kierowców, umożliwiająca wykonanie transportu w możliwie najkrótszym czasie. Jako Państwa partner zatroszczymy się też o przewóz państwa lekkich ładunków. Dlatego stawiamy do Państwa dyspozycji nasze samochody marki Iveco. Ich przestrzeń ładunkowa umożliwia przewożenie przedmiotów, towarów i palet o łącznej długości 5,10 metra , szerokości 2,20 metra i wysokości 2,20 metra. Dopuszczalna ładowność do 1,5 tony (10 europalet) czyni z tych pojazdów idealny środek transportu do przewozów różnorodnych ładunków dla klientów o różnorodnych potrzebach. Uniwersalne możliwości załadunku – z boku, za pomocą dźwigu, czy poprzez rozsuwany dach czynią z naszych samochodów uniwersalny instrument zaopatrzenia państwa firmy. Tam gdzie liczy się błyskawiczna reakcja na zmieniające się warunki gospodarcze wymuszające błyskawiczną dostawę niewielkich ale kluczowych partii towarów oddajemy do Państwa dyspozycji Citroeny Berlingo, zdolne transportować jedną europaletę, lub pakiet. Przestrzeń ładunkowa o wymiarach 1,2 metra długości i 80 centymetrów szerokości idealnie nadaje się do wygodnego i bezpiecznego przewozu Państwa Ładunków w warunkach ekspresowych.

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2017-09-25
USD 3,5866 +0,60%
EUR 4,2698 -0,11%
CHF 3,6887 +0,22%
GBP 4,8543 +0,36%
Wspierane przez Money.pl
certyfikat1certyfikat1certyfikat1certyfikat1