strona główna
strona główna
przedstawiciel
przedstawiciel

Dwustu pracowników i ponad 100 pojazdów

O NAS
Dwustu pracowników i ponad 100 pojazdów uwolni Państwa od każdego logistycznego problemu. Oferujemy więcej, niż czysty biznes – proponujemy nowoczesne partnerstwo. Umiemy słuchać i doradzać, łączymy otwartość na wyzwania współczesnego rynku z tradycyjnymi wartościami – solidnością, pracowitością i rzetelnością. Z dumą oddajemy do Państwa dyspozycji nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży logistycznej. Dzisiaj bez wątpienia zaliczamy się do liderów o ugruntowanej pozycji. Przy tym pozostaliśmy firmą rodzinną, hołdującą tradycyjnym zasadom kupieckim. Razem osiągniemy więcej.

Każdego dnia czeka na Państwa 80 ciągników siodłowych Scania, wraz z naczepami marki mega Krone o wewnętrznej wysokości trzech metrów. Każdy pojazd jest prowadzony przez dwóch doświadczonych kierowców. To idealne rozwiązania dla przewozów ekspresowych, w których się specjalizujemy, aby osiągnąć każdy punkt Europy w ciągu 24 godzin.  Wśród tych pojazdów jest też 40 coilmuld, które gwarantują, że Państwa stalowe transporty będą wykonane na najwyższym poziomie jakościowym.

Transport to jedynie część naszego autorskiego łańcucha logistycznego. Pozostałe jego elementy to magazyn, oraz doświadczona kadra zdolna zaprojektować i skutecznie przeprowadzić cała paletę operacji logistycznych zarówno w Polsce jak i zagranicą. Nasze możliwości są znacznie szersze dzięki gronu starannie wyselekcjonowanych podwykonawców, którzy pod naszym nadzorem zatroszczą się o Państwa ładunki. Dzięki temu możecie Państwo skoncentrować się na swojej podstawowej działalności biznesowej.

To nie koniec naszych możliwości. Właśnie wdrażamy projekt centrum logistycznego wysokiego składowania w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A., gdzie na 16 Tyś . metrów kwadratowych będziecie Państwo mogli złożyć swoje towary, aż trzydzieści ramp załadowczych zapewni szybki rozładunek i załadunek towarów, dodatkowe śluzy umożliwia wprowadzenie TIR ów do magazynu, gdy charakter przewożonego towaru wymaga przeładunku w szczególnych warunkach. Centrum przyjmie pierwsze transporty w drugiej połowie 2016 roku.

Jesteśmy aktywną częścią wielkiej europejskiej wspólnoty logistycznej. Zaznaczyliśmy już swoją obecność w Niemieckim Stowarzyszeniu Logistycznym, nasi przedstawiciele regularnie uczestniczą w targach, sympozjach, czy międzynarodowych konferencjach branży logistycznej. W tym roku w lutym prezentowaliśmy nasz dorobek i możliwości w ramach własnego stoiska podczas forum logistycznego we Frankfurcie nad Menem.

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2017-09-25
USD 3,5866 +0,60%
EUR 4,2698 -0,11%
CHF 3,6887 +0,22%
GBP 4,8543 +0,36%
Wspierane przez Money.pl
certyfikat1certyfikat1certyfikat1certyfikat1