strona główna
strona główna
przedstawiciel
przedstawiciel

MAGAZYNOWANIE

Nowa realizacja projektu

Do dyspozycji naszych Klientów oddaliśmy odpowiednio wyposażony magazyn. Całodobowa ochrona, system kamer oraz elastyczne godziny pracy sprawiły, że w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Zleceniodawców zdecydowaliśmy się rozpocząć budowę innowacyjnego centrum logistycznego – magazynu wysokiego składowania  Klasy A wysokości 12 metrów, gdzie na powierzchni 17 tysięcy metrów kwadratowych  towary będą nie tylko przechowywane, ale też na zamówienie Klientów konfekcjonowane, przeładowywane na odpowiednie samochody i dostarczane w systemie Just – in - time do miejsc przeznaczenia.

Ritex - budynek

Ta proekologiczna  inwestycja korzystająca z nowoczesnych żródeł zasilania  jest usytuowana na 4,5  hektarach w Legnicy w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A. tuż obok planowanego węzła łączącego istniejącą autostradę A-4 z zatwierdzona do budowy drogą ekspresową S-3 w kierunku Szczecina. Autostrada A-4 zapewnia wygodny i szybki dojazd do międzynarodowego portu lotniczego we Wrocławiu, oddalonego o zaledwie 67 kilometrów.  Z drugiej strony łączyć będzie nasze centrum z Niemcami. 

magazynPakowanie

Co więcej droga S-3 zapewni równie wygodne połączenie z modernizowanym portem rzecznym na Odrze w Głogowie. W ten sposób centrum logistyczne stanie się oknem na Europę, dającym możliwość wykorzystania wszystkich środków transportu drogowego, lotniczego i rzecznego. Doświadczona załoga, szeroka paleta środków załadunkowych i nowoczesne metody zarządzania wykorzystujące komputerowe systemy ewidencji sprawią, że Klienci będą mogli o każdej porze sprawdzić stan towarów oraz ich miejsce w łańcuchu logistycznym. Przemyślana koncepcja architektoniczna gwarantuje bezkolizyjność strumieni transportowych w obrębie centrum. Centrum przyjmie pierwsze transporty w pierwszym kwartale 2017 roku.

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2017-09-25
USD 3,5866 +0,60%
EUR 4,2698 -0,11%
CHF 3,6887 +0,22%
GBP 4,8543 +0,36%
Wspierane przez Money.pl
certyfikat1certyfikat1certyfikat1certyfikat1