strona główna
strona główna
przedstawiciel
przedstawiciel

HANDEL – POCZUJ SMAK RITEX-u

Zdrowa żywność, wędliny z własnej wędzarni o niepowtarzalnym smaku, bez konserwantów oraz modna odzież renomowanych firm – to druga sfera działalności naszej firmy. Jesteśmy blisko klienta z siecią naszych sklepów, stawiamy na różnorodność form handlu i asortymentu.

Mamy sklepy w kategorii mini delikatesów, które w istocie są małymi marketami, przyjaznymi dla klientów, położonymi w centrach osiedli. Łączą więc tradycyjne przywiązanie do osiedlowych sklepików z kompleksowym asortymentem charakterystycznym dla dużych sieci hipermarketów

Naszą chlubą i wizytówką są sklepy mięsno – wędliniarskie, gdzie oferujemy m.in. znakomite wyroby przygotowane według naszej receptury z naszej profesjonalnej wędzarni. Tajemnica unikalnego smaku tych wyrobów tkwi w starannym doborze drewna pochodzącego od jednego i tego samego dostawcy. Nasze wyroby nie zawierają żadnych konserwantów. Powodzenie tych produktów na rynku jest najlepszą rekomendacją dla nowych klientów. Kolejnym atutem jest żywność ekologiczna. To oferta dla grupy najbardziej wymagających klientów. Wszystkie placówki znajdują się na terenie Dolnego Śląska i świadczą o naszej ugruntowanej pozycji na rynku.

Mamy ambicje kształtowania gustów kobiet i mężczyzn, którzy pragną modnie się ubierać. Dlatego zapraszamy do naszych obiektów, gdzie nasi klienci mogą wybrać odpowiednie kreacje renomowanych producentów i projektantów. 

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2017-09-25
USD 3,5866 +0,60%
EUR 4,2698 -0,11%
CHF 3,6887 +0,22%
GBP 4,8543 +0,36%
Wspierane przez Money.pl
certyfikat1certyfikat1certyfikat1certyfikat1