strona główna
strona główna
przedstawiciel
przedstawiciel

Dział analiz strategicznych

Jako jedna z nielicznych  firm w Europie prowadzimy analizę rynku transportowego z punktu widzenia zmian ekonomicznych, społecznych i politycznych.

W ten sposób definiujemy nowe obszary zainteresowań dla firm transportowych, oceniamy jak rozmaite procesy makroekonomiczne i społeczne mogą wpływać na przyszłość rynku usług przewozowych.

W tej sferze ściśle współpracujemy z Niemieckim Zrzeszeniem Logistyki (BVL) wykorzystując potencjał intelektualny i badawczy tej organizacji. W konsekwencji dysponujemy praktyczną wiedzą umożliwiającą nam pozyskiwanie klientów w zupełnie nowych obszarach gospodarki, głownie tam, gdzie dotychczas rodzime firmy nie były obecne.

Bazując na wysokich kwalifikacjach naszego personelu opracowujemy też strategie marketingowe i promocyjne dla firm z branży transportowej.

W tej sferze z powodzeniem łączymy w unikalny sposób interdyscyplinarne podejście z doświadczeniem kadry dyspozytorów i spedytorów.  W Polsce należymy niewątpliwie  do prekursorów tego sposobu myślenia o rozwoju branży transportowej. 

 

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2017-09-25
USD 3,5866 +0,60%
EUR 4,2698 -0,11%
CHF 3,6887 +0,22%
GBP 4,8543 +0,36%
Wspierane przez Money.pl
certyfikat1certyfikat1certyfikat1certyfikat1