strona główna
strona główna
kontakt
przedstawiciel

Dokumenty firmy - spedycja


lictrans_miniatura

Licencja Transportowa

Firma nasza obecnie posiada Licencję Nr TU-046065  wydaną przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego dotyczącą międzynarodowego zarobkowego przewozu rzeczy wydana na okres pięciu lat począwszy od 04.03.2016r. do 03.03.2021r.

Pobierz załącznikpdf

 


lickraj_miniatura

Licencja krajowa

Firma nasza na podstawie ustawy z dnia 06 września 2001r. o transporcie drogowym uzyskała od Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Zezwolenie Nr 009482 na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego. Niniejsze zezwolenie zostało wydane na czas nieoznaczony i uprawnia do wykonywania zawodu przewoźnika drogowego w zakresie krajowego przewozu rzeczy.

Pobierz załącznikpdf

 


polisa-oc-niemcy-2_miniatura

Polisa OC Spedytora

Firma nasza zabezpiecza wykonywane przez nas transporty polisą ubezpieczeniową zawartą w Towarzystwie Ubezpieczeń GOTHER S.A. Jest to wiodący lider na Polskim rynku ubezpieczeń, cieszący się najlepszą opinią wśród swoich klientów. Przy wyborze ubezpieczyciela braliśmy pod uwagę najważniejsze aspekty dostosowane do potrzeb wykonywanych przez nas transportów, głównym celem naszej firmy było zabezpieczenie wszystkich rodzajów transportu jakie wykonujemy do maksymalnej wartości przewożonego przez nas towaru.

Najważniejsze atuty naszej polisy ubezpieczeniowej to:

  • suma gwarancyjna w wysokości 300 000,00 EUR
  • ochrona ubezpieczeniowa podczas transportu pojazdów używanych
  • rozszerzenie odpowiedzialności o szkody powstałe podczas rozboju
  • ochrona ubezpieczeniowa kontenerów, palet i innych jednostek użytych do przewozu

Tak zawarta polisa ubezpieczeniowa chroni interesy naszej firmy a naszym klientom daje 100 % pewność że jeżeli dojdzie już do szkody w transporcie to proces likwidacji przebiegnie pomyślnie.

Pobierz załącznikpdf

 


nip2_miniatura

NIP

Grupa RITEX działająca na rynku od 1994r. w związku z rozwojem firmy 12.11.2014r. zarejestrowała swoją spółkę córkę PHU RITEX Sp. z o.o. Sp. k. jako podatnika VAT, został jej przydzielony  numer identyfikacji podatkowej NIP: 693-217-67-52, dnia 21.11.2014r. firma została zarejestrowana jako podatnik VAT UE i przy dokonywaniu wewnątrz-współnotowych nabyć lub dostaw ma obowiązek posługiwać się się numerem identyfikacji podatkowej z kodem PL.

VAT UE : PL 6932176752

Aktywność NIP / VAT UE można sprawdzić na stronie internetowej komisji europejskiej korzystając  z poniższej wyszukiwarki:

http://ec.europa.eu/taxation_customs/vies/

Pobierz załącznikpdfpdf

 


regon2_miniatura

Regon

Informujemy iż Urząd Statystyczny we Wrocławiu na podstawie złożonego wniosku nadał firmie prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą PHU RITEX Sp. z o.o. Sp.k.numer identyfikacyjny REGON: 022529373


Aktualny wypis można pobrać ze strony ewidencji i informacji o działalności gospodarczej korzystając z poniższej wyszukiwarki ceidg.

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/Search.aspx

Pobierz załącznikpdfpdf

 


krs2_miniatura

KRS

Grupa RITEX 24-10-2014r. zarejestrowała w krajowym rejestrze sądowym spółkę córkę o nazwie PHU RITEX Sp. z o.o. Sp. k. która od momentu powstania zajęła się transportem towarów różnego rodzaju na terenie Europy Zachodniej. Od momentu powstania do chwili obecnej firma pozyskała ogromną grupę zleceniodawców jak i podwykonawców, dzięki temu grupa RITEX stała się dużym liczącym się na rynku operatorem logistycznym który rozpoczął na terenie Legnickiej strefy Ekonomicznej budowę Centrum Logistycznego o powierzchni 17 000 m2, zatrudnienie w nowej fabryce znajdzie docelowo od 80 do 100 osób.

Pobierz załącznikpdf

 


zezwolenie-spedycyjne2_miniatura

Licencja spedycyjna

Firma nasza na podstawie ustawy z dnia 06 września 2001r. o transporcie drogowym otrzymała licencję nr 3/2014 na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy.

Pobierz załącznikpdf

 


numer-duns2_miniatura

Numer D.U.N.S.

Z radością informujemy iż firma nasza posiada certyfikat nadania nr d-u-n-s.

Numer d-u-n-s to unikatowy numer nadawany przez dun & bradstreet, który stał się standardem, rozpoznawanym, wykorzystywanym i wymaganym przez ponad 50 globalnych organizacji handlowych i przemysłowych łącznie z rządem usa i Australii.

Numer d-u-n-s to:

  • spójna reprezentacja danych
  • klarowna identyfikacja partnerów biznesowych
  • uporządkowana, aktualizacja i dodawanie danych
  • identyfikacja powiązań korporacyjnych
  • łączenie danych w całym przedsiębiorstwie oraz powiązanych systemach
  • optymalizacja do analizy jakości danych

Pobierz załącznikpdf

 


kabnie_miniatura

Polisa OC Kabotaż Niemcy

Firma nasza zabezpiecza wykonywane przez nas transporty kabotażowe na terenie Niemiec polisą ubezpieczeniową zawarta w  Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.  Przy wyborze ubezpieczyciela braliśmy pod uwagę najważniejsze aspekty dostosowane do potrzeb wykonywanych przez nas transportów.

Suma ubezpieczenia kabotaż Niemcy wynosi 600 000,00 EUR na jeden wypadek ubezpieczeniowy i 1 200 000,00 EUR na wszystkie wypadki ubezpieczeniowe w okresie ubezpieczenia.

Pobierz załącznikpdf

 

Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2017-09-25
USD 3,5866 +0,60%
EUR 4,2698 -0,11%
CHF 3,6887 +0,22%
GBP 4,8543 +0,36%
Wspierane przez Money.pl
certyfikat1certyfikat1certyfikat1certyfikat1