• slider1
  • slider2
  • carousel jquery
  • slider4
slideshow javascript by WOWSlider.com v8.8m

Praca - czekamy na Ciebie

Interesuje Cię praca pełna wyzwań, zapewniająca możliwość samorealizacji i zawodowego rozwoju? W takim razie czekamy na Ciebie! Oferujemy zatrudnienie w młodym, dynamicznym zespole profesjonalistów i pasjonatów, dla których logistyka nie ma tajemnic.

PRACOWNIK MAGAZYNOWY / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Legnica

OPIS STANOWISKA:

• rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu,
• kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów,
• zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą, kontrola stanów w magazynie;
• odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z ustaloną dokumentacją;
• obsługa skanera,
• utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy

WYMAGANIA:

• prawo jazdy kat. B;
• doświadczenie w pracy w magazynie min. 1 rok
• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego; umiejętności pracy w zespole
• rzetelność

OFERUJEMY:

• Stabilną pracę w rozwijającym się przedsiębiors
twie i miłej atmosferze
• Umowę o pracę • atrakcyjny system wynagradzania
• terminowe wypłaty wynagrodzenia i innych świadczeń należnych pracownikowi;

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające nasze wymogi prosimy o przesłanie poniższych dokumentów aplikacyjnych wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883”

• Podanie o pracę
• Życiorys CV
• Wszystkie świadectwa pracy
• Świadectwo z ostatniej skończonej szkoły (skan wszystkich stron)

Aplikację proszę przesyłać na adres e-mail: w.wielgosz@ritex.glogow.pl

Nr telefonu kontaktowy: 531 434 134

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".