• slider1
  • slider2
  • carousel jquery
  • slider4
slideshow javascript by WOWSlider.com v8.8m

LOGISTYKA KONTRAKTOWA

Zarządzanie całym łańcuchem dostaw

Nasze usługi to nie tylko magazynowanie- priorytetem jest dla nas kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw i obsługa klienta: od przyjęcia towaru na magazyn, aż do dostarczenia go do finalnego odbiorcy. Oferujemy więc: magazynowanie, transport importowy i eksportowy, dystrybucję i zarządzanie zapasami.

Klienci, którzy nam zaufali

Na obsługę procesów zdecydowali się bardzo wymagający partnerzy, z uwagi na wyższą opłacalność takiego rozwiązania, które pozwala optymalizować działania, a co za tym idzie - zredukować koszty.

Logistyka kontraktowa:

• Wewnętrzna

Polega na dostarczeniu towaru z miejsca źródłowego do magazynu (produkcji, fabryki lub innego miejsca docelowego). Koordynujemy całe zamówienie i zarządzamy transportem.

• Zewnętrzna

Jest obsługą wszelkich operacji związanych z dostarczeniem towaru z magazynu do końcowego odbiorcy. Polega na skompletowaniu zamówienia i przygotowaniu do transportu. Gwarantujemy prawidłowy obieg dokumentów. Dystrybuujemy zapewniając przewóz do finalnej destynacji.

• Magazynowanie

Oferujemy kilka lokalizacji magazynu o łącznej powierzchni ponad 20 000 m 2.

Nasza oferta to nie tylko składowanie towarów standardowych, ale także, dzięki wdrożonym procedurom HACCP i specjalnie wyznaczonej przestrzeni, magazynowanie towarów niebezpiecznych i spożywczych.

Zapewniamy częste raporty stanów magazynowych. Dysponujemy nowoczesnym systemem zarządzania magazynem WMS, co zapewnia naszym klientom płynne przekazywanie informacji.

Znakomita lokalizacja: Węzeł łączący autostradę A-4 z drogą ekspresową S-3 w kierunku Szczecina łączy nasze centrum z Niemcami i całym zachodem.