• slider1
  • slider2
  • carousel jquery
  • slider4
slideshow javascript by WOWSlider.com v8.8m

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami o naszych usługach,
zapraszamy do kontaktu.

Dział Handlowy - Oferty i Wyceny


Leszek Maciejewski

Wycena Usług Magazynowych - Centrum Logistycznego

l.maciejewski@ritex.legnica.pl
tel. 0048 602 149 082
tel. 0048 76 720 86 79


Albert Babiarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży

a.babiarczyk@ritex.legnica.pl
tel. +48 735 207 196

Dział HR/Rekrutacja


Wioleta Wielgosz

Specjalista ds. Rekrutacji

w.wielgosz@ritex.legnica.pl
tel. 0048 531 434 134

Dział Transportu


Marek Jankowski

Kierownik Transportu

marek.jankowski@ritex.legnica.pl
tel. 0048 608 559 993
fax: 0048767461601
TIMOCOM: 38009

Dział Spedycji


Marcin Rabenda

Kierownik Spedycji

m.rabenda@ritex.legnica.pl
tel. 0048 606 341 161
fax: 0048767459980
TIMOCOM: 269398

Dział Magazynowania


Leszek Maciejewski

Kierownik magazynu/ Wycena Usług Magazynowych - Centrum Logistycznego

l.maciejewski@ritex.legnica.pl
tel. 0048 602 149 082
tel. 0048 76 720 86 79

Dział Chłodnictwa


Krzysztof Stachowicz

Wycena usług magazynu oraz Transportu chłodniczego

k.stachowicz@ritex.legnica.pl
tel. 0048 735 207 197

Dział Techniczny


Robert Michałowski

Kierownik Serwisu

robert.michalowski@ritex.legnica.pl
tel. 0048 76 724 96 92
fax: 0048 76 746 16 01


Jarosław Kubik

Specjalista do spraw Rozliczeń Kierowców

jaroslaw@ritex.legnica.pl
tel. 0048 76 746 16 05
fax: 0048 76 746 16 01

Dział Księgowości


Marta Banaszkiewicz

Kierownik Działu Księgowości i Finansów

m.banaszkiewicz@ritex.legnica.pl
tel. 00 48 602 149 096

Dział prawny


Piotr Oleśków

Prokurent

piotr@ritex.legnica.pl
tel. 00 48 76 746 05 37

Dział Obsługi Zarządu


Kamila Adamczak

Asystentka Zarządu / Pełnomocnik ds. ISO

kamila.adamczak@ritex.legnica.pl
tel. 0048 76 746 16 09

Zarząd


Radosław Borys

Dyrektor Generalny

radoslaw.borys@ritex.legnica.pl
tel.0048 664 426 203


Łukasz Michałowski

Wiceprezes

lukasz.michalowski@ritex.legnica.pl
tel. 0048 76 746 16 08
fax: 0048767461601


Waldemar Michałowski

Prezes

waldemar.michalowski@ritex.legnica.pl