• slider1
  • slider2
  • carousel jquery
  • slider4

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami o naszych usługach,
zapraszamy do kontaktu.




Dział handlowy - oferty i wyceny


Leszek Maciejewski
wycena usług magazynowych/centrum logistycznego
l.maciejewski@ritex.glogow.pl
tel. 0048 602 149 082
tel. 0048 76 720 86 79




Albert Babiarczyk
specjalista ds. sprzedaży
a.babiarczyk@ritex.glogow.pl
tel. 0048 735 207 196




Robert Sobalak
specjalista ds. sprzedaży
r.sobalak@ritex.glogow.pl
tel. 00 48 883 339 499






Dział transportu


Marek Jankowski
kierownik transportu
marek.jankowski@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 746 16 02
fax: 00 48 76 746 16 01
TIMOCOM: 38009



Dział spedycji


Marcin Rabenda
kierownik spedycji
marcin.rabenda@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 746 16 00
fax: 0048 76 746 16 01
TIMOCOM: 269398



Dział magazynowania


Radosław Borys
kierownik magazynu
radoslaw.borys@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 746 16 11
fax: 0048 76 746 16 01
TIMOCOM: 38009



Dział księgowości


Marta Banaszkiewicz
m.banaszkiewicz@ritex.glogow.pl
tel. 00 48 602 149 096
FAX: 0048767461601
TIMOCOM: 038009




Joanna Rola
j.rola@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 724 96 94
FAX: 0048 76 746 16 01
TIMOCOM: 038009
TELEROUTE: 322688




Elżbieta Wasinkiewicz
elzbieta@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 724 96 91
fax: 0048 76 746 16 01
TIMOCOM: 38009




Kamila Adamczak
kamila.adamczak@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 746 16 09
fax: 0048767461601
TIMOCOM: 038009
TELEROUTE: 322688
TRANSPORTEON: 233286




Agnieszka Lechowska
a.l@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 746 16 06
fax: 0048 76 746 16 01
TIMOCOM:38009



Dział kadr


Agnieszka Wawrzyniak
agnieszka@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 742 50 54




Jarosław Kubik
jaroslaw@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 746 16 05
fax: 0048 76 746 16 01




Aurelia Kobiałka
aurelia@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 745 99 70
fax: 0048 76 746 16 01




Ewa Kucharska
ewa@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 745 99 77
fax: 0048 76 746 16 01



Dział HR


Wioletta Wielgosz
w.wielgosz@ritex.glogow.pl
tel. +48 531 434 134



Dział windykacji


Agnieszka Kuchta
a.k@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 746 16 06



Dział techniczny


Robert Michałowski
robert.michalowski@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 724 96 92
fax: 0048 76 746 16 01
TIMOCOM: 038009




Jarosław Kubik
jaroslaw@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 746 16 05
fax: 0048 76 746 16 01






Dział IT


Wojciech Bralewski
w.bralewski@ritex.glogow.pl
tel. 00 48 76 745 99 76



Dział prawny


Piotr Oleśków
piotr@ritex.glogow.pl
tel. 48 76 746 05 37



Zarząd


Łukasz Michałowski
lukasz.michalowski@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 746 16 08
fax: 0048 76 746 16 01
TIMOCOM:38009




Waldemar Michałowski
waldemar.michalowski@ritex.glogow.pl
tel. 0048 76 746 16 03
fax: 0048 76 746 16 01
TIMOCOM:38009