• slider1
  • slider2
  • carousel jquery
  • slider4
slideshow javascript by WOWSlider.com v8.8m

DZIAŁ ANALIZ STRATEGICZNYCH

Jako jedna z nielicznych firm w Europie prowadzimy analizę rynku transportowego z punktu widzenia zmian ekonomicznych, społecznych i politycznych.

W ten sposób definiujemy nowe obszary zainteresowań dla firm transportowych, oceniamy jak rozmaite procesy makroekonomiczne i społeczne mogą wpływać na przyszłość rynku usług przewozowych.

W tej sferze ściśle współpracujemy z Niemieckim Zrzeszeniem Logistyki (BVL) wykorzystując potencjał intelektualny i badawczy tej organizacji. W konsekwencji dysponujemy praktyczną wiedzą umożliwiającą nam pozyskiwanie klientów w zupełnie nowych obszarach gospodarki, głównie tam, gdzie dotychczas rodzime firmy nie były obecne.

Bazując na wysokich kwalifikacjach naszego personelu opracowujemy też strategie marketingowe i promocyjne dla firm z branży transportowej.

W tej sferze z powodzeniem łączymy w unikalny sposób interdyscyplinarne podejście z doświadczeniem kadry dyspozytorów i spedytorów. W Polsce należymy niewątpliwie do prekursorów tego sposobu myślenia o rozwoju branży transportowej.